Ring videodeubel pro nieuwste generatie

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


  • pvrutten
  • Registratie: April 2026
  • Laatst online: 30-04 11:11
Op het moment dat iemand mijn voortuin inloopt krijg ik een melding dat er beweging is gedetecteerd. Als ik dan direct op de melding op mijn smartphone klik en live beeld open, dan is diegene alweer vertrokken. Als ik dan terugkijk in de geschiedenis dan zie ik dat het de postbode was. Als ik zelf de deur uitloop dan zit ik al in de auto wanneer ik een melding krijg dat er beweging is gedetecteerd. Ik zou graag willen weten of er meer mensen zijn die de vertraging hebben en of je dit in kunt stellen.
De deurbel is bedraad aangesloten en continue voorzien van stroom. Hij hangt een meter van mijn router af.

Ik zou graag zien dat ik een melding krijg direct op het moment dat iemand de zone betreed en niet 5 tot 10 seconden later.

Alle reacties


  • -Marco
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 01-05 08:31
Ik heb het idee dat het ook aan de telefoon kan liggen, of misschien instellingen voor welke achtergrondprocessen er draaien? Want ik krijg van zo'n zelfde Ring (bedraad) altijd direct de melding en m'n wederhelft niet, die krijgt soms pas een halve minuut later de melding. Ook als de telefoons gewoon thuis naast elkaar liggen en op hetzelfde netwerk zitten. Zou dat in ieder geval bekijken.