Hue Wired / Secure Video Doorbell beltrafo

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


  • Bertoua
  • Registratie: April 2026
  • Laatst online: 28-04 15:42
Hallo,

model: Hue Wired / Secure Video Doorbell
huidige beltrafo (volt & VA)
land (NL, 230V)

Ik wil een Philips Hue Wired (Secure) Video Doorbell installeren en ben op zoek naar advies over de juiste beltransformator

* Welke spanning (12, 16 of 24 V AC) wordt in de praktijk aanbevolen?
* Hoeveel VA is minimaal nodig voor stabiele werking?
* Zijn er concrete trafo‑modellen die goed werken (NL/EU, bv. ABB, Grothe, plug‑in adapters)?

Mijn huidige installatie heeft een oude beltrafo en die is niet geschikt

met dank

Alle reacties


  • TTLCrazy
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 17:54

TTLCrazy

Listen to Frankie

Is gewoon te vinden op de Philips site:

https://www.philips-hue.com/nl-nl/support/article/hue-secure-wired-doorbell-smart-chime-guide/000013
Compatibele transformatoren

De Hue bedrade deurbel is alleen compatibel met bestaande deurbelsystemen, die een laagspanning hebben van 12-24 VAC. Geschikte transformatoren zijn voor Europa: ABB Ltd. TM15/24 (transformator) en Zopule MYT240050 (stroomadapter) en voor de Verenigde Staten: RING T57-0052 (transformator) en jiooyy AC-AC 24V 500mA (plug-in).

Voedingsopties

Voor de Hue Secure deurbel kun je ook een stroomadapter gebruiken. Geschikte adapters zijn voor Europa: Zopule MYT240050 (stroomadapter) en voor de Verenigde Staten: jiooyy AC-AC 24V 500mA (plug-in).

just imagine: war breaks out and nobody turns up... SPECS - Ajaxied