Kabinet negeert Kamer en zet contractverlenging met…

Pagina: 1
Acties:

  • Glashelder
  • Registratie: September 2002
  • Niet online

Glashelder

Anti Android

Topicstarter
Artikel: nieuws: Kabinet negeert Kamer en zet contractverlenging met DigiD-hostingpart...
Auteur: @TijsZonderH

Ik was even nieuwsgierig naar het volgende. Jullie noemen Solvinity de hostingpartij. Maar als je op deze link kijkt:
DigiD wordt beheerd door de Nederlandse overheidsorganisatie Logius, onderdeel van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Solvinity levert het platform waar DigiD op draait. Dit platform draait in een overheidsdatacentrum. Dit maakt Solvinity een leverancier van DigiD, niet eigenaar.
Solvinity is dus slechts beheerder, geen hoster. Als iemand die wel wat ervaring heeft met overheden en hostingpartijen vind ik het hiermee een uiterst vaag verhaal worden.

Wat voor platform is dit dan? En wat is hier zo bijzonder aan dat dit niet overgenomen kan worden door een andere partij? Let dus op: van een migratie is dus geen sprake. Kennelijk is Logius niet in staat het platform van DigiD zelf te beheren in het eigen datacenter. Wat is hier dan zo bijzonder aan dat ze dit niet kunnen?

Mijns inziens allemaal kritische vragen die best gesteld mogen worden aan een partij als Logius.

PV 4915wp op oost, 2680 wp op west, 1900 wp op zuid. pvoutput - AUX 8 kW bi bloc


  • _Arthur
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17:03

_Arthur

blub

Artikel zou ook best met deze informatie mogen worden aangevuld: https://www.techzine.nl/n...igid-beheerder-solvinity/

Pieter van Oordt, Centrale Privacy Officer (CPO) van Logius, heeft via LinkedIn bekendgemaakt dat hij ontslagen is. Het ontslag werd via dagblad Trouw gecommuniceerd, nadat het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) de krant zou hebben gevraagd het artikel aan te passen. Van Oordt beschuldigt algemeen directeur Bert Voorbraak van meerdere onregelmatigheden rondom de Solvinity-overname.

Arikel is van 2 dagen geleden. 1 grote soap dit.