Onjuiste prijs niet te melden bij unsorted producten

Pagina: 1
Acties:

  • koku
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 14:03

koku

Tnet Devver
@Glaanie Kon dit "vroeger" wel bij Unsorted producten (toen die link nog in de hover zat)?

  • Glaanie
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14:29

Glaanie

Medewerker Product Content

All your spec are belong to us

@koku Nee, hebben we nooit daar gehad :) Dit is dus een FR :) Ik heb geen rechten alhier, kan jij dit topic verplaatsen?

@Olaf van der Spek Kan je aangeven wat er mis zou zijn? Als ik de shops aanklik, krijg ik de juiste prijzen te zien. :?

  • koku
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 14:03

koku

Tnet Devver
Ja, dat dacht ik ook al. Topic verplaatst.

  • Olaf van der Spek
  • Registratie: September 2000
  • Niet online
@Glaanie Amazon: GRATIS bezorging dinsdag, 6 oktober, 2026, maar ging meer over de feature in het algemeen.

  • Glaanie
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14:29

Glaanie

Medewerker Product Content

All your spec are belong to us

@Olaf van der Spek Op zich klopt het, ons 'maximale' vrachtwagentje is voor > 12 dagen icm een rode kleur. Dus als je 6-7 maanden wilt wachten, be our guest :)

Dit topic gaat over het kunnen melden van prijzen in Unsorted, laten we dit verder zo houden. Als je een discussie wilt starten mbt de lange levertijd van Amazon, wil ik je vragen om een topic te starten in het Pricewatch forum, die kan ik dan onder de aandacht brengen van de mensen binnen ons PW team. Dan houden we de zaken gescheiden :)
Pagina: 1