Vraag


  • goofymiron
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 09:21
Mijn vraag
Ik heb recent een tweedehands Samyang 35mm f.28 lens voor mijn Sony a7III gekocht. Ben tevreden met de lens, maar de autofocus is langzaam en maakt veel geluid. Ik heb op internet gelezen dat een firmware update daarbij kan helpen, echter heb je daarvoor een Samyang Lens Station nodig (zie bijvoorbeeld https://www.fotoverweij.nl/samyang-lens-station-sony-fe)

Gezien hij nieuw ongeveer de helft is voor wat ik voor de lens heb betaald, vind ik het een beetje zonde om zo'n apparaat te kopen voor 1 firmware update. Mijn vraag is of er iemand is (liefst in de omgeving Amsterdam), die een lens station heeft die ik eenmalig kan gebruiken voor de firmware update (kan ook tegen betaling). Of weet iemand wellicht of ze dit in de camera-winkel kunnen doen?

Relevante software en hardware die ik gebruik
- Samyang 35mm f2.8 sony E
- Sony a7III

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
- Ik heb rondgezocht op marktplaats en andere tweedehandssites, helaas niets in Nederland kunnen vinden. Zie bijvoorbeeld deze duitse advertentie waar je tegen betaling je lens kan updaten: https://www.kleinanzeigen...pdate/3345455484-245-1631
- Ik heb nog niet geprobeerd een camera-winkel te bellen, dat zou ik natuurlijk makkelijk kunnen doen

Alle reacties


  • goofymiron
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 09:21
Knip. Goed bedoeld maar hier hebben we Vraag & Aanbod voor.

[ Voor 87% gewijzigd door sys64738 op 01-04-2026 22:20 ]


  • goofymiron
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 09:21
Knip. In het forum promoten van advertenties is niet de bedoeling.

[ Voor 80% gewijzigd door sys64738 op 01-04-2026 22:21 ]