Setup uitbreiden met 3de monitor. Videokaart wel capabel?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Bierpokkel
  • Registratie: Februari 2017
  • Laatst online: 04-03 00:12
Beste allen,

Ik speel full time online poker en ik zou graag mijn setup willen uitbreiden met een 3de 32/34inch QHD/4k monitor voor de scherpste resolutie alleen weet ik niet of mijn desktop dit wel gaat trekken. Ik heb nog een Displaypoort aansluiting over.

GPU: AMD Radeon 6700 XT (misschien deze ook vervangen)
16 GB 3200 MHZ DDR4 Memory
AMD Ryzen 5 5600x 6-Core

Op dit moment heb ik een:

27 inch LG QHD monitor
32 inch philips QHD monitor.

Is het nog verstandig om hier een 3de monitor op aan te sluiten?
Bij voorbaat dank!

Alle reacties


  • Joe
  • Registratie: Juni 2014
  • Laatst online: 09:46

Joe

Ik draaide drie 4K monitoren op mijn rtx 2070 welke een stuk minder is vergeleken met jouw kaart.
Je kan het dus, ik ga er vanuit dat het pokeren namelijk niet zo veel ineslag neemt, want als je verwacht op de drie schermen in 4K 144 hz een game zoals F1 te gaan spelen dan moet ik je teleurstellen :P

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Als het puur gaat over 2D op je desktop dan stelt dat weinig voor, je videokaart zal een veelvoud aan geheugen hebben dat daarvoor nodig is. Dus die zou ik niet vervangen. Zolang die poker dingen geen fancy 3D acceleratie vereisen hoef je weinig extra te doen.