Mat of glans filter bij tv's

Pagina: 1
Acties:

  • Sunrise
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 17-02 15:26
Zulke vragen zijn er al vaker geweest, maar zover ik weet is er geen filter voor. Ik kan het ook niet terugvinden in de specificaties.

Zoals bij de hisense 100u72q. Die is mat, dat weet ik omdat 'm gezien heb in de winkel.
Misschien kijk ik niet niet goed. Maar bij andere tv's kan ik het ook niet vinden of ze mat of glans zijn.
Nu heb ik ze natuurlijk niet allemaal bekeken, alleen de jumbo maten deels.

Oh als ik mat zelf invul filtert het zoeksysteem het wel goed. Excuses, niet aan gedacht.. :X (staat dus in de beschrijving, niet in de specificaties)

[ Voor 15% gewijzigd door Sunrise op 12-02-2026 11:00 ]


  • Glaanie
  • Registratie: Juni 2002
  • Nu online

Glaanie

Medewerker Product Content

All your spec are belong to us

@Sunrise We hebben het filter jaren geleden weggehaald, omdat bleek dat het niet altijd werd vermeld op de site van de fabrikant en het vaak dus nog geeneens was ingevuld omdat we het niet wisten. Misschien dat het met de 2026 tv's anders is, daar zijn ook weer een aantal matte exemplaren aangekondigd. Medio maart/april komen die meestal op de markt, dan zal ook duidelijk zijn of het dit jaar beter gesteld is met de informatie. En zo ja, zullen we alsnog een filter aanmaken die dan hopelijk minder nutteloos is :)