[Glasvezel] Belgie/Eernegem

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


  • zerrethdotcom
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 06-02 17:05
Ze hebben hier een paar dagen geleden in Eernegem nieuwe joekels van stroom kabels geplaatst en ook glasvezel.(wyre-glasvezel db7x14/10 staat op de kabel gemarkeerd, wyre is dus fluvius/telenet). Dat precies 1 grote kabel met 7 buizen in verschillende kleuren.

Hoe lang duurt het doorgaans tot dit aansluitbaar is tot in je huis ? En kan ik dan enkel bij Telenet en Orange aankloppen of is Mobile Vikings ook mogelijk via dit netwerk ? Of heb je nog steeds onzin dat providers enkel bij het ene netwerk of het andere zitten ?

Zijn er hier enkele Belgische tweakers die hier al ervaring mee hebben timeline wise en advies ? Na decenia lang reteduur en traag internet te hebben (alzeker upload!) kan ik amper nog wachten.

Alle reacties


  • StarWing
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:17

StarWing

Huh ?!?

www.userbase.be al geprobeerd? Ik denk dat je daar meer kans hebt gezien het over Vlaanderen gaat.

Page intentionally left blank.