Quooker kraan blijft lopen na servicebeurt

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • patty2
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 18:23
Dag Tweakers,

Ik zit met een probleem. Ik hoop dat er iemand is die mij hiermee kan helpen.

Gisteravond heb ik het binnenwerk van mijn Quooker reservoir vernieuwd want wij hadden geen kokend water meer.

Alles gedaan volgens het filmpje op de site. Op het einde met ingebruikname wordt aangegeven om de kokend water kraan te bedienen en daarna water er doorheen te laten stromen. Wanneer de straal weer transparant is kan de kraan uit.
Alleen gebeurt dit bij ons niet, de kraan blijft gewoon lopen. Het stopt alleen wanneer ik de stekker van de reservoir uit het stopcontact haal.

Is er iemand die misschien weet wat ik verkeerd doe of dat het een ander defect is?

Zie link voor een video
https://imgur.com/a/FRaQxXs

Edit 09:10: Ik zal vandaag proberen het oude binnenwerk weer terug te plaatsen. Kijken wat de kraan dan doet.

[ Voor 7% gewijzigd door patty2 op 31-01-2026 09:11 ]

Alle reacties


  • No Hands
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 20:54
je doet de kraan zelf weer uit als het water helder is of sta je te wachten tot de kraan vanzelf uitgaat?

Veroordeel niet, verwonder u slechts


  • MijnCommentaar
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 21:08
je bedoelt dat het kokend water blijft stromen? dan sluit het ventiel niet

  • patty2
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 18:23
Alles staat uit maar toch blijft koud water stromen.

Ik heb de kokend water kraan aangezet om de filter schoon te spoelen (volgens handleiding) en na het uitzetten blijft de kraan lopen.
Als ik koud water aanzet gaat de straal harder maar na het uitzetten blijft die ook gewoon lopen.

Het stopt alleen wanneer de Quooker uit het stopcontact is.