wachtwoord vergeten

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


  • Hassie54
  • Registratie: December 2025
  • Laatst online: 02-12 10:58
Mijn vraag

Ik heb een heel oud google account die ik weer wil gebruiken , maar ik kom er niet meer in om mijn wachtwoord te vinden of te wijzigen.
Heb herstel gedaan en dan kom ik er niet meer in, Wacht woord wijzigen kan niet want dan vragen ze eerst je ww in tevullen ( die weet ik juist niet)

is er een andere weg om dat account weer te gebruiken?

Alle reacties


  • njitter
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
ik neem aan dat je deze tips al gevolgd hebt? https://support.google.com/accounts/answer/7682439?hl=en

  • Qwerty-273
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 00:23

Qwerty-273

Meukposter

***** ***

Je noemt het "heel oud" en dat je het weer wilt gebruiken waar ik aanneem dat je het een lange tijd niet hebt gebruikt. Let er op dat het kan zijn dat het originele account opgeschoond is door Google door verjaring (zie https://support.google.com/accounts/answer/12418290?hl=en ) en dat iemand anders het wellicht wel geregistreerd kan hebben.

Erzsébet Bathory | Strajk Kobiet | You can lose hope in leaders, but never lose hope in the future.