Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

tochtdicht maken dubbele balkondeur

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • platvoet
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 20:54
Mijn vraag
Ik ben bezig om mijn woning tochtdicht te maken, hierbij gezien dat onze balkondeur best wel een flinke kier heeft waar tocht doorheen komt. Ik ben opzoek naar ene manier om dit luchtdicht te maken.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/lkunu_jSmqcrg8DU0bWd9r0Cvuw=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/cxlXgixqUuB7u18JySghHbLe.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/w37MxgC7VAoWooK1lvvieEosUyQ=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/45XY04rCIMciGw2sF2uQoane.jpg?f=fotoalbum_large


Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Helaas niet zo veel, alleen dat ik mijn aanslaglatten zou moeten vervangen, maar hier zit het slot mechaniek ook in verwerkt.

Het schilderwerk en vervangen van de plinten staat voor de volgende zomer gepland :)

[ Voor 3% gewijzigd door platvoet op 21-11-2025 13:48 ]

Alle reacties


  • No Hands
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 22:55
in het najaar en de winter een stuk tape eroverheen.

de permanente oplossing is andere deuren.

Veroordeel niet, verwonder u slechts


  • pman63
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 00:24
Andere mogelijkheid is er een tochtstopper voor te leggen (zoek maar)