Asus laptop deals kloppen niet

Pagina: 1
Acties:

  • Microsoftman
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 08-12 19:45
Hallo iedereen,

Ik was aan het kijken op de Asus webshop en zag daar een Vivobook x16 oled (kb3605)
Maar er klopt hier iets niet.
Namelijk bij de informatie over deze latop staat bij over het oled scherm en de snelle intel core i9 en de rtx 4050.
Er staat ook bij “tot”
Maar als je die wil kopen en bij het winkel mandje kijkt bij “configuratie “ staat er ineens heel wat anders! En je kunt dit niet veranderen.
Dit is toch misleidend :(
Heb asus een bericht gestuurd maar hier word niet op gereageerd.
Kijk ik iets over het hoofd of?
En moet dit ook gemeld worden bij consumentenbond?
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/rJnjpmgdKa8hvUQSC40INXhgrA0=/x800/filters:strip_exif()/f/image/w4gB13Sm1XlW1Rh2MinMIdXq.png?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/o8rEWkUMRYIZFdITNDN5Ka7JO18=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/zyot2X2JFAHCZBTgRJu29ccZ.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/rMFBdnFTOGlxWHRpkzBN76kyYhI=/x800/filters:strip_exif()/f/image/uE1r6o8rwrvPgavt4riZG3X3.png?f=fotoalbum_large

[ Voor 36% gewijzigd door Microsoftman op 17-11-2025 16:52 ]


  • XNL073
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 16:02
Als je op "Waar te koop" klikt krijg je alle varianten te zien. Blijkbaar is de "Kopen" knop alleen het instapmodel. Als je op "Specificaties" klikt krijg je ook alle varianten te zien.

  • Speedmaster
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 21:07

Speedmaster

Make my day...

Hier https://www.asus.com/nl/l...ter?Category=OLED-display Staat een overzicht waar de door jou genoemde K3605 tussen staat met als onderschrift:

Deze prijs verwijst mogelijk niet naar de onderstaande specificaties.

Tevens staat in jouw eerste afbeelding de opmerking rechtsboven bij de prijs:
ASUS estore-prijs vanaf met in de i de tekst:

ASUS estore-prijs is de prijs van een product dat wordt angeboden door de ASUS estore, geëxploiteerd door Digital River. De hier genoemde specificaties zijn mogelijk niet beschikbaar in de eStore en zijn enkel ter referentie.

Dus, er zijn in mijn ogen genoeg vermeldingen waaruit je kan afleiden dat de prijs een vanafprijs is.

  • Microsoftman
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 08-12 19:45
XNL073 schreef op maandag 17 november 2025 @ 17:02:
Als je op "Waar te koop" klikt krijg je alle varianten te zien. Blijkbaar is de "Kopen" knop alleen het instapmodel. Als je op "Specificaties" klikt krijg je ook alle varianten te zien.
Ohh ja, oeps iets te snel geschreven.
Dankjewel! Idd als je op “waar te koop” klikt staan alle varianten er. :) mysterie is opgelost!
Anderen ook bedankt!