Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

badkamer/kleine slaapkamer indeling

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Kisajera
  • Registratie: Februari 2022
  • Laatst online: 15-11 22:32
Haai,

Al eerder ben ik op dit forum goed geholpen met een indelingsvraagstuk. Ik heb een paar mooie inzichten voor mijn zolderruimte gekregen en deze wordt nu dan ook zo ''gebouwd''.

Ook op de eerste verdieping loop ik tegen een vraag aan: Zoals jullie zien op onderstaande foto heb ik aan de rechterkant van de eerste verdieping twee ruimtes waarin de badkamer en een kleine kamer moet komen. Alle muren staan nog niet dus los van de trap kan ik alles zelf nog indelen. In de badkamer wil ik graag een (losstaand bad), een douche, een toilet (wel niet los in de ruimte dus liefst ergens met een tussenwandje) en een (dubbele) wasbak. het kleine kamertje wordt of een babykamer of een speelkamer.

Zelf dacht ik aan de badkamer aan de voorkant van de straat, echter zijn daar wel twee grote ramen. Ook qua indeling van meubels en deuren kom ik er niet helemaal lekker uit. Misschien dat hier iemand een idee heeft en ik even uit huidige blikveld kom.
De roze muurtjes staan er dus nog niet

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/L0m5I9YD1Ig2_pZJ3MXMC-uferE=/800x/filters:strip_exif()/f/image/2xVOcs0BGbAANgK7gNk4BCRJ.png?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/9Y_G030oWRs8A99ZOAhyqOWs6gw=/800x/filters:strip_exif()/f/image/sN8lnCCN81BIUdbj4km7gyfL.png?f=fotoalbum_large

Alle reacties


  • Toke_gt
  • Registratie: Juni 2021
  • Laatst online: 16-11 23:20
Kisajera schreef op donderdag 23 oktober 2025 @ 12:52: In de badkamer wil ik graag een (losstaand bad), een douche, een toilet (wel niet los in de ruimte dus liefst ergens met een tussenwandje) en een (dubbele) wasbak. het kleine kamertje wordt of een babykamer of een speelkamer.
(..)
Zelf dacht ik aan de badkamer aan de voorkant van de straat, echter zijn daar wel twee grote ramen. Ook qua indeling van meubels en deuren kom ik er niet helemaal lekker uit.
Ik denk dat je dan ongeveer op zoiets als onderstaand uitkomt? Badkamer met (hoog raam lijkt me niet zo’n probleem, juist wel mooi met vrijstaand bad? Wel zorgen voor voldoende ruimte om het raam en vloer daar schoon te kunnen maken.
De kleine kamer komt dan aan achterzijde, ruimte genoeg voor hoe je het maar wilt inrichten. Hier als voorbeeld babykamer.
Tussen je slaapkamer en de badkamer heb je genoeg ruimte voor een apart toilet.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/OqR6_UWzbGScnDw2F_bVCjtzNpc=/fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():strip_exif()/f/image/VexyuAweUJDdFDGB07YGIrXH.jpg?f=user_large

  • Kisajera
  • Registratie: Februari 2022
  • Laatst online: 15-11 22:32
Toke_gt schreef op donderdag 23 oktober 2025 @ 20:12:
[...]

Ik denk dat je dan ongeveer op zoiets als onderstaand uitkomt? Badkamer met (hoog raam lijkt me niet zo’n probleem, juist wel mooi met vrijstaand bad? Wel zorgen voor voldoende ruimte om het raam en vloer daar schoon te kunnen maken.
De kleine kamer komt dan aan achterzijde, ruimte genoeg voor hoe je het maar wilt inrichten. Hier als voorbeeld babykamer.
Tussen je slaapkamer en de badkamer heb je genoeg ruimte voor een apart toilet.

[Afbeelding]
Bedankt voor de reactie! Ik wil de wc het liefst achter een afscheiding maar wel in de badkamer. Daarnaast zijn de ramen best groot dus denk ik dat ik de toilet niet voor het raam kan plaatsen..

  • naftebakje
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 17-11 15:53
Er bestaat matterende folie, die kan je op de ramen hangen om inkijk te vermijden maar wel daglicht binnen te laten. Grote ramen hoeven dus geen bezwaar te zijn, als je even uitpast tot waar de mogelijkse inkijk komt op interessante lichaamsdelen (in de badkamer hoger dan op toilet) kan je wellicht nog een strook laten waarlangs je vrij naar buiten kan kijken, nog zo aangenaam).

Als de boer zijn koeien kust, zijn ze jarig wees gerust. Varkens op een landingsbaan, leiden nooit een lang bestaan. Als de boer zich met stront wast, zijn zijn hersens aangetast. Als het hooi is in de schuur, zit het wijf bij den gebuur.