Welke connector is dit denon speakers?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magic_and_mike
  • Registratie: September 2025
  • Laatst online: 27-09 14:34
Mijn vraag
...
Welke type aansluiting is dit, en waar zou ik deze nog kunnen verkrijgen?
Relevante software en hardware die ik gebruik
...
Denon s102
Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...tot heden nog niks over het type connectorAfbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/MVyj39tpcmOOXXAs3MWeoi6aMFo=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/SIhQCqTEFWiWbV8y1iwSivFy.jpg?f=fotoalbum_large

Alle reacties


  • _ferry_
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

_ferry_

Moderator Tweaking

Nipple Tweaker

Ik denk een vrij unieke/specifiek ontworpen connector.
Ooit kreeg ik ook een setje in handen waar de connectoren van af waren geknipt. Daar heb ik toen AMP stekkertjes aan geknepen, deze:
Afbeeldingslocatie: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQb_1t28TqwOSnVGs7cFFolBABDuNuCfjfTLn2HHw_IpmiGcscdjd584G-d&s=10

En vervolgens de rode buitenmantel wat weggesneden. Dan hou je een rond female pinnetje over die in mijn geval weer over de pin pastte van de audioset. Wellicht een oplossing.

  • gwystyl
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13:21

gwystyl

Beugeltje dan maar?

Volgens de handleiding is dat de kabel van de subwoofer (DSW-S102) naar de speaker (SC-S102).
Ik ben dus bang dat dat een heel specifieke connector is. Het lijkt er op dat één pinnetje van je linker stekkertje afgebroken is. Ik verwacht dat de oplossing van hierboven dan niet helpt.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/uRlJZrHshPE6t9pYlOiV9nwoAdQ=/800x/filters:strip_exif()/f/image/8FNeHF0LWvgM8SPZGMWDfKBK.png?f=fotoalbum_large

Ik zou bij Denon zelf navragen of zij dit soort kabels nog kunnen leveren, of weten waar je die kan krijgen.

edit: blijkbaar ben je niet de enige: Connector speaker kabel Denon S-102. Daar helaas ook geen antwoord :(
Als ik google op "Denon S102 speaker cable" kom ik wel verschillende opties tegen, maar die lijken alleen op je rechter connector, niet op de linker.... als ze beide dezelfde connector hebben, is dat misschien een optie om op te zoeken (op eBay/marktplaats oid)

[ Voor 21% gewijzigd door gwystyl op 24-09-2025 08:21 ]