Meer onderscheidende eigenschappen in uitvoeringen-menu

Pagina: 1
Acties:
  • 98 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Can I get uhm...

Topicstarter
Wanneer een product meerdere uitvoeringen heeft, krijg je een dropdown/select in beeld met alle gekoppelde varianten.

Bijvoorbeeld bij SSD's, zoals de uitvoering: Samsung 990 EVO Plus 2TB, heb je de keuze uit 1, 2 en 4 TB.

Bij laptops is het minder makkelijk te zien wat de uitvoeringen onderscheidt. Je krijgt een lijst met typenummers te zien, en soms een afwijkende toetsenbordindeling, zoals bij uitvoering: Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R6QL

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/h7Gkb2BW8w1x30wgg-sL7snLH0o=/x800/filters:strip_exif()/f/image/RtVXkWsMgmnDkSeU53WQOCyY.png?f=fotoalbum_large

Kan hier binnen een serie misschien de meest onderscheidende eigenschappen worden weergegeven? Vaak zullen alleen CPU-type en RAM- en SSD-grootte relevant zijn, soms misschien ook de videokaart.

Dus niet slechts "R6QL", maar iets als "Ryzen 7 5825U, 512 GB, 16 GB (R6QL)".

https://oneerlijkewoz.nl
Op papier is hij aan het tekenen, maar in de praktijk...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Mooijekind
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 18-09 16:00

Mooijekind

Manager Product Content
Technisch gezien is dit mogelijk echter is het enorm veel werk voor ons. Daarnaast komt het vaak voor dat er binnnen een product heel veel verschillende specificaties afwijken wat je dan niet makkelijk kunt opvangen door alleen de belangrijkste specificaties te tonen.
De belangrijkste noem je al maar het kan ook voorkomen dat de WiFi of Bluetooth versie verschilt , of dat het ene model een toetsenbord met verlichting heeft en een ander weer niet. Ook kan het voorkomen dat het type beeldscherm anders is of wel/geen touch heeft.

Als je specificaties wilt gaan tonen om het verschil aan te geven dan zou je alle afwijkende moeten opgeven en dat is dus gewoon niet makkelijk gedaan omdat de regel dan veel te lang wordt. Voorlopig gaan we dit dus niet doen.

Gelukkig kun je wel al snel de belangrijkste verschillen zien als je in de drop naar 'alle X uitvoeringen' gaat. Dan krijg je alle uitvoeringen te zien met de specline en 2 kolommen waar je zelf een voor jou belangrijke specificatie kunt kiezen.
Misschien kan ik bij ons Product team nog wel navragen of op deze pagina alle productfilters getoond kunnen worden in plaats van de shopfilters. Zeker als er veel uitvoeringen zijn kan dit makkelijk zijn.

Dit topic is gesloten.