Hik connect op nieuwe telefoon

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Claudia1990
  • Registratie: Juli 2025
  • Laatst online: 26-08 15:29
Goedemorgen,

Ik heb een nieuwe telefoon aangeschaft, echter krijg ik niet de hikconnect werkende.
Ik heb via mijn oude telefoon, de camera gedeeld via de qr-code die je kan generen in de app.

Ik zie nu ook de camera's wel op mijn nieuwe telefoon maar de beelden zijn versleuteld.
Ik krijg vervolgende de melding: Voer het coderingswachtwoord voor ontgrendelen in.

Ik heb al op de doos gekeken, hier staat niets op. Ik heb ook geprobeerd in te loggen op HikVision, maar hier krijg ik de melding dat het account niet bestaat of het wachtwoord onjuist is. Reset van de wachtwoord aangevraagd maar komt geen link binnen in de mailbox.

We hebben toentertijd alles laten installeren door een beveiligingsspecialist maar die geeft helaas niet thuis.

Hoe krijg ik het werkend?

Overigens draait de app nog wel prima op de oude telefoon, maar goed die is echt aan vervanging toe.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Nu online

nelizmastr

Goed wies kapot

Waarschijnlijk is de stream van de camera's versleuteld waarvoor iemand (wellicht de betr. specialist) ooit een wachtwoord heeft ingesteld.

Als jij noch hij dit wachtwoord hebben dan wordt het vermoedelijk de hele boel een complete fabrieksreset geven en alles opnieuw instellen en dan wel het wachtwoord goed bewaren.

I reject your reality and substitute my own


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Claudia1990
  • Registratie: Juli 2025
  • Laatst online: 26-08 15:29
Dat klinkt erg drastisch. De router van het systeem staat wel bij ons thuis. Kan ik daar niet wat mee?