Toon posts:

Kernel compileren

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil mijn kernel opnieuw compilren.

Als ikdan make xconfig doe, krijg ik een scherm met allemaal instellingen.
Zijn dit de instellingen van de huidige kernel, of zijn ze dat niet?

Verwijderd

Naar alle waarschijnlijkheid wel ja.
Tenzij je net een nieuwe kernel hebt uitgepakt op die plaats natuurlijk, dan zijn het generieke instellingen.

Deze instellingen worden uit het bestandje .config gehaald in de source-dir.
Je kan nu dus veranderingen aan gaan brengen en vervolgens de kernel opnieuw gaan compileren.

Ik weet niet welke kernel je nu hebt, maar misschien dat het verstandig is om maar meteen de nieuwste 2.2.X of 2.4.X kernel binnen te halen en die te compileren?

  • HaveBlue
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 10-07 06:20
Nelske heeft wel een punt; je kunt beter een nieuwe stable 2.4 of 2.2 downloaden en die source compileren tenzij je zeker weet dat je een kernel wilt van de oude source.

De instellingen die je ziet zijn niet die van je huidige kernel maar 'standaard' instellingen. Je kunt evt. wel de oude instellingen laden, mits je die bij het vorige compileren hebt opgeslagen.

"So the whole basis for jazz music is based on the fact that the bass player could not play his instrument." - Miroslav Vitous