Vijf e-readers van zes inch - Leesgemak of tweaken

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fierman
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-07 15:04
Artikel: review: Vijf e-readers van zes inch - Leesgemak of tweaken
Auteur: @PiweD

Bij de paragraaf Verse Pro staat 'De PocketBook draait net als alle e-readers een vorm van Android,' - maar de fabrikant zelf stelt dat er gewoon nog linux op draait: https://pocketbook.ch/en-...etbook-verse-pro-azure-ch

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PiweD
  • Registratie: Augustus 2004
  • Niet online

PiweD

Redacteur
Mja, pocketbook noemt op die pagina alleen een kernelversie, maar als je kijkt naar de browseragent, dan identificeert hij zich als een Android-device, dus er draait een vorm van Android op, alleen niet zoals op je smartphone, maar dichtgetimmerd.

so·wie·so (bijwoord) - 1 hoe dan ook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fierman
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-07 15:04
Ik vermoed dat de useragent simpelweg op android is gezet zodat de meeste websites soort van fatsoenlijk renderen op het kleine scherm om heel eerlijk te zijn. Ik heb de klantenservice van pocketbook gevraagd welk OS de Verse Pro draait, en zij stelden met zekerheid dat het geen Android is.