Rechtbankdocument: AI-apparaat Jony Ive is geen wearable of…

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • The-Source
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 09:45
Artikel: nieuws: Rechtbankdocument: AI-apparaat Jony Ive is geen wearable of set oortjes
Auteur: @arnoudwokke
Het artikel geeft niet alleen bij mij maar ook andere verwarring over welke bedrijf van wie is.
Wellicht kan er gekeken worden na een andere manier van omschrijven van de bedrijfsrelaties om het te verduidelijken.

Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn AI Art YouTube kanaal


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 09-07 10:42

arnoudwokke

Redacteur
Dank voor de opmerking! Ik heb de naam 'io' even in de inleiding gezet met een verklaring erbij. Verder snap ik het probleem niet, dus hopelijk kun je dat wat meer toelichten, zodat ik het kan fiksen :) Ik zie in elk geval geen onjuistheden of onduidelijke zinsconstructies in het artikel :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The-Source
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 09:45
Ik vind het nu met de toevoeging in de inleiding wel duidelijker. :)
Helpt natuurlijk niet dat de betrokken mensen in het artikel en de bedrijfsnamen een beetje op elkaar lijken maar daar valt weinig aan te doen want het zijn nou eenmaal de namen.

Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn AI Art YouTube kanaal


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marcel Br
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 10:23
Het is nog steeds een compleet onleesbaar artikel. Het moet niet nodig zijn om allerlei links te volgen om te begrijpen waar het over gaat.