'Belgische regering schrapt fiscaal voordeel hybride…

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beeldbuijs
  • Registratie: December 2021
  • Laatst online: 22-06 23:06
Artikel: nieuws: 'Belgische regering schrapt fiscaal voordeel hybride bedrijfswagens n...
Auteur: @IdrizV
Iets meer context was wel fijn geweest. Nu wordt het niet duidelijk waarom de EU dreigt in te grijpen. De EU is toch juist voor energiebesparende maatregelen?

Ik snap dat een nieuwsartikel een beperkte scoop heeft, maar ik zie dit regelmatig. Vaak geven de reacties dan alsnog meer helderheid. Is dit een bewuste strategie, om meer betrokkenheid te bereiken? Ik vind het niet handig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beeldbuijs
  • Registratie: December 2021
  • Laatst online: 22-06 23:06
OK, het is dus juist het tegenovergestelde van hoe het artikel leest: De EU is tegen hybride bedrijfswagens omdat volledig elektrische auto’s beter zijn:

“De EU vreest dat de gunstigere fiscale behandeling van hybrides de vergroening van het wagenpark vertraagt, terwijl de focus van de EU ligt op de snelle overgang naar volledig elektrische voertuigen“