Hulp nodig bij components zoeken voor een €700 gaming pc

Pagina: 1
Acties:
  • 207 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m38920208
  • Registratie: Juni 2025
  • Laatst online: 21-09 15:54
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik wil een gaming PC kopen waarmee ik moderne en redelijk zware games zoals Hogwarts Legacy, Microsoft Flight Simulator 2020, BeamNG.drive, maar ook lichtere games zoals Minecraft goed kan spelen. Ik wil de PC gebruiken voor gaming en foto- en videobewerking (Davinci Resolve).

Wat mag het systeem gaan kosten?
Ongeveer €700 voor de pc.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Wees specifiek en noem merk en model
Nee

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Alles, dus CPU, GPU, moederbord, RAM, SSD, PSU en een case

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
qua CPU niet. qua GPU graag Nvidia (als dat past in het budget, zo niet is dat niet heel erg). Merken als MSI, Gigabyte, ASUS of ASRock voor moederbord zijn prima. en voor de PSU gewoon een betrouwbaar merk.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Niet te hard (hoeft niet compleet stil te zijn), een beetje energiezuinig is fijn, maar alleen als dit niet de prestaties negatief beïnvloedt.

Ga je overklokken?
Nee

Wat verwacht je van ons?[i]
Hulp bij het samenstellen van een gaming-PC die de bovengenoemde games aankan voor rond de €700.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wololo
  • Registratie: September 2022
  • Nu online

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LievenD
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 12:36
#CategorieProductPrijsSubtotaal
1ProcessorsAMD Ryzen 5 5600 Tray€ 89,99€ 89,99
1MoederbordenMSI B550M PRO-VDH€ 82,09€ 82,09
1VideokaartenASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 8GB GDDR6€ 250,99€ 250,99
1BehuizingenDeepCool CC360 ARGB Zwart€ 44,90€ 44,90
1ProcessorkoelingArctic Freezer 36€ 33,90€ 33,90
1Geheugen internG.Skill Ripjaws V F4-3200C16D-32GVK€ 53,83€ 53,83
1Voedingenbe quiet! Pure Power 12 550W€ 75,99€ 75,99
1SSD'sLexar NM710 1TB€ 57,90€ 57,90
Totaal€ 689,59

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 13:26

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum en de Best Buy Guides doorzoeken.

Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Stuur me een berichtje als je een opzetje hebt samengesteld, dan gaat je topic weer open.

Succes!

Dit topic is gesloten.