Probleem met QD- Oled scherm.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FredjeK
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 16-09 19:47
Goedenavond.

Ik heb 5 dagen geleden een "GIGABYTE AORUS FO27Q2 - QD-OLED Monitor" gekocht.
Er viel mij op dat tijdens gamen er een soort van dynamische zwarte stippen een de rechterkant van het scherm zichtbaar waren ( zie foto). Dit is alleen tijdens het gamen zover ik weet. Met Marvel Rivals als voorbeeld :
Deze stippen zijn er niet altijd , en alleen zichtbaar tijdens het stilstaan in game. Zogauw ik de camera of mijn character beweeg verdwijnen ze , sta ik weer stil zijn ze weer zichtbaar. Ook is dit niet altijd het geval , soms beweeg ik de camera naar een andere kant en zijn ze helemaal weg , dus ook als ik stilsta.
Wat ik zelf al heb geprobeerd : getest op fullscreen en windowed (borderless) , gsync/freesync uitgezet , pixelshift functie van het scherm uitgezet.
Als iemand een suggestie heeft hoor ik het graag , M.v.g. Fred.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/emyZ64VeIbR_QzDyj4CnyGfBMxg=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/VIMTwYl6ZIS9HUAo5x6M15WA.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • pingkiller
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:12
Wellicht zijn er nog andere oledcare settings die je uit kan zetten? En anders checken of er firmware update beschikbaar is.

CSS snippet om users te blokkeren: https://tweakers.net/instellingen/customcss/snippets/bekijk/2618/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FredjeK
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 16-09 19:47
pingkiller schreef op dinsdag 27 mei 2025 @ 22:40:
Wellicht zijn er nog andere oledcare settings die je uit kan zetten? En anders checken of er firmware update beschikbaar is.
Dankje voor je reactie. Ik ga vanmiddag even kijken voor een firmware update. Ik kan ook nog een hdmi 2.1 kabel i.p.v. DP 1.4 proberen.