Interactieve beslisboom

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toppe
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 22:16

Toppe

Oké ✅

Topicstarter
Goedemorgen,

Ik heb een flowchart gemaakt in Drawio.io. Dat werkt prima, echter zou ik die graag interactief maken. Ik zou graag willen dat dit te openen is via een webpagina (eigen hosting geen probleem!) en die mij vragen stelt en op basis van het gegeven antwoord de vooraf bepaalde vervolgstap uitvoert (volgende vraag of definitief antwoord).

Ik heb al even zitten kijken naar TroubleshootingBench en an-sich werkt dat echter zijn er ook wat dingen die mij 'tegen' staan: Het werkt niet goed op een mobiel apparaat en de foto's opent hij in een nieuw venster in plaats van in een popup of dat de afbeelding 'vast' in het scherm staat.

Zoiets:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/FmP3_7I-3HfXQ2hyWNd3MqyyXRM=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/IblDMqaSRmB1z0bRAZZgQ3yW.jpg?f=fotoalbum_large

Iemand enig idee? Bij voorkeur opensource

Donstil: Je moet kopen wat je wilt hebben. Niet wat je nodig hebt!