Blaas ik de computer hiermee op?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GnrlSchnavy
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 09:45
Mijn vraag
Ik heb een aantal hp prodesks gekocht. Hier zit een officiele hp pd trigger kabel bij (usb-c naar barrel).
Nu heb ik op dit moment niet de juiste adapters in huis (65w 19.5v - 3.25a, dit is waar de prodesk ook voor gerated is) maar deze zijn wel onderweg.

Om het een en ander voor te bereiden was ik van plan om met iets wat ik al heb liggen eentje even op te starten.

Nu is het enige wat ik heb liggen een (nieuwe) macbook pro adapter van 140w. Hier op staan een aantal verschillende outputs:

28v - 5a
20.5v - 5a
15v - 5a
9v -3a
5.2v -3a

Nu is de vraag, gaat de prodesk uberhaupt opstarten als ik deze hierop aansluit? En gaat hij dit leuk vinden?
19.5v vs 20.5 ligt wel net ver uit elkaar. En ik weet eigenlijk niet of het amperage uitmaakt(5a ipv 3.25a).

Ik hoor het graag!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 08:57

nelizmastr

Goed wies kapot

USB-PD onderhandelt met de andere kant voordat er stroom wordt gestuurd, dus je krijgt niet ineens een zware stroompiek als het goed is.

Amperage is in deze context capaciteit, het apparaat neemt wat het nodig heeft op het gegeven voltage. 10% marge zit er sowieso wel in, dus het zou geen issue moeten zijn.

I reject your reality and substitute my own