Ineens doet de led verlichting van mijn badkamerspiegel niet meer. Deze is aangesloten op stroom. Ik denk dat het ligt aan de led driver achter de spiegel welke nu 6 jaar oud is.
Nu wil ik deze led vervangen en heb een vergelijkbare led driver gevonden op de Chinese verkoopsite.Ik wil de het oude model 'TY-1202' te vervangen door model 'ZSF-1202'. Zie fotos. Kan iemand mij uitleggen of dit kan en wat het verschil is tussen deze twee.:strip_exif()/f/image/IOA3YmUt2XCPlMIm8BVEo75R.jpg?f=fotoalbum_large)
Nu wil ik deze led vervangen en heb een vergelijkbare led driver gevonden op de Chinese verkoopsite.Ik wil de het oude model 'TY-1202' te vervangen door model 'ZSF-1202'. Zie fotos. Kan iemand mij uitleggen of dit kan en wat het verschil is tussen deze twee.
:strip_exif()/f/image/IOA3YmUt2XCPlMIm8BVEo75R.jpg?f=fotoalbum_large)
:no_upscale():strip_icc():strip_exif()/f/image/wpoIkW2yFrVrEuYQyJxjkBjD.jpg?f=user_large)
[ Voor 39% gewijzigd door robertjan456 op 29-04-2025 11:04 . Reden: Foto's toegevoegd ]