Prebuilt heeft problemen.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Albinosaurus91
  • Registratie: Maart 2020
  • Laatst online: 09-09 16:30
Heya!
Ik heb recentelijk een nieuwe prebuilt gekocht via Alternate en hij heeft het een paar maanden goed gedaan.

Maar sinds een week of twee doet m'n pc het een beetje raar. Vooral als ik aan het browsen ben of met Discord bezig ben. Elke paar minuten blijft mijn scherm een beetje vast staan maar alles doet het nog. Als ik de scherm alt tab en weer open doet alles het weer goed. Als ik World of Warcraft aan het spelen ben, en dit gebeurt alleen maar met WoW. Slaat mijn scherm op grijs, dan zwart en dan komt alles weer terug. Terwijl dit gebeurd, hoor ik Discord, maar praten lukt dan niet.
Ik moet dan ook WoW opnieuw opstarten omdat de scherm van WoW helemaal zwart staat maar ik zie nog wel de Discord overlay over het zwarte scherm.

Ik moet nog van alles proberen, maar ik denk, ik vraag het ff snel hier, misschien dat iemand anders hier ervaring mee heeft, hoef ik niet alles na te gaan en kan ik me focussen op 1 ding in plaats van het hele riedeltje langs.

Ik heb helaas ook niet echt een foto of een screenshot omdat alles nogal snel gaat en ik niet echt snel genoeg een foto kan maken, en de screenshot laat niks zien.

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 99ruud99
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 01:23
probeer even de drivers van je videokaart up te daten.
welke build heb je exact gekozen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KilleBladhark
  • Registratie: December 2022
  • Laatst online: 07-09 22:05
Neem het eens een keer op met je telefoon wat er precies gebeurd, dat geeft ons wel een wat beter beeld.
Ik mis ook de prebuilt zelf, welke heb je gekocht van Alternate?

Dat terzijde gezien het een prebuilt is, kun je simpelweg ook support bij Alternate vragen. Ik lees dat je het systeem een paar maanden terug heb gekocht, dus verwacht ik wel dat ze je hierin ondersteuning zullen bieden.

The One Piece is real. (Can we get much higher!)