Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DBrecht
  • Registratie: September 2022
  • Laatst online: 12-05 19:53
Goedemiddag,

Bij gebrek aan alternatieven momenteel hebben een vriend en ik zelf een tool gemaakt om te simuleren hoeveel een thuisbatterij zou opbrengen. Deze is nog in test momenteel en we hadden graag wat feedback gehad.

Features die we binnenkort nog zouden toevoegen zou terugverdientijd van de batterij aan de hand van kostprijs zijn, en een grafiek van bijvoorbeeld 1-20kw om te zien wat de sweet spot is en vanaf wanneer de ROI begint te verminderen.

https://thuisbatterij-simulator.be/

Alle feedback is welkom, is echt puur functioneel gemaakt momenteel en draait lokaal op eigen toestel dus er wordt niets geüpload naar onze website. De "aankleding" volgt later nog. Volgende week wordt dit normaal geüpdatet

[ Voor 6% gewijzigd door DBrecht op 30-03-2025 13:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wasgezellig
  • Registratie: December 2017
  • Niet online
Mooi project! Ik kan de tool nu helaas even niet testen, moet eerst nog mijn data omzetten naar .csv, maar ik ben benieuwd. Het zou mooi zijn als een tool een (hele) globale indicatie kan geven. Dat kan enorm helpen bij de beslissing om al dan niet te investeren.

Panasonic J-series 7Kw split-unit (WC07J3E5) met HA, Heishamon en NodeRed


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Septillion
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 08:47

Septillion

Moderator Wonen & Mobiliteit
Dubbel => dicht

Dit topic is gesloten.