Toon posts:

LiteOn B1997NST 19" monitor

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heeft er iemand ervaringen met deze monitor? Er is namelijk heel weinig over te vinden. Alleen een paar oude tests waarin hij erg hoog scoort.
Alvast bedankt

  • The Legend
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 10:39

The Legend

*Plop*

Wat maakt het nou uit of die tests oud zijn :? Er wordt toch de monitor getest die jij wilt hebben en die komt er goed uit. Ik denk niet dat een recente test dan erg afwijkt :?

Ik ben toch malle pietje niet!


Verwijderd

Je ziet sowieso erg weinig reviews van monitors, simpel: een monitor is iets persoonlijks :-D
Ik zou zeggen kijk in de winkel (of where-ever) of het beeld mooi scherp is, mooi strak recht is en hoe snel de monitor opgewarmd is...(ik erger me daar aan als je nog 10 minuten met w88 tot het beeld eindelijk warm is).
Kijken dus niemand kan een cijfer geven aan een monitor (elke monitor is anders, in tegenstelling tot bv videokaarten, ja hier is het minder...ze zijn allemaal evensnel op default dus).
Veel Suc6!!! :-D