Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DutchEagle1993
  • Registratie: Juli 2022
  • Laatst online: 20:20
Zojuist heb ik mijn LG OLED65C46LA binnen gekregen.

Deze wil ik ophangen aan mijn Vogel's 425 ExtraThin draaibare tv-beugel. Alleen nu kom ik erachter dat deze voor 20" tot 55" is. De VESA past erop en zonde voet blijft hij binnen het gewicht. Max 18kg Tv is 16,5kg.

Zou het kunnen om er een 65" tv aan te bevestigen?

[ Voor 16% gewijzigd door DutchEagle1993 op 19-02-2025 11:47 ]


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Lejavh
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 22:09
Mijn 65C9 hangt al 4 jaar aan een ExtraThin 425. Zonder problemen.

N=1

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wappiewappie
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 17:37
Waarom zou het formaat van de tv van belang zijn?
Het enige wat telt zijn de afmetingen van de VESA mount.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 15:07

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

wappiewappie schreef op woensdag 19 februari 2025 @ 13:02:
Waarom zou het formaat van de tv van belang zijn?
Het enige wat telt zijn de afmetingen van de VESA mount.
Een metalen beugel wordt gemaakt met een bepaald gewicht/weerstand in gedachten.

Een groter scherm heeft meer gewicht (dan verwacht) in de hoeken, waardoor dit mogelijk teveel vraagt van het materiaal. Vergelijk het maar met een vierkant pak suiker van 500 gram dan je op halve armlengte houdt en op volledige armlengte.. dat laatste is zwaarder. Maak er nu een langer rechthoekig pak suiker van dat je opnieuw van je afhoudt. Hetzelfde gewicht, maar bij langer vasthouden lastiger door de afmeting :)

Mogelijk heb je geluk doordat het toestel niet te zwaar is. :)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Harkelaar
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Het gaat ook om de lengte van de arm en de hoek. Als je er een grotere tv aan hangt, zal de draaihoek kleiner zijn (dus geen 120 gr meer).

Ik heb mijn comfort M (waar een 46inch aan hing) vervangen door een L na ik een nieuwe tv (55inch) had gekocht. Ik heb mijn tv in de hoek hangen en bij de M in combinatie met de LG 55inch was de arm net niet lang genoeg om hem bijv haaks op de muur te krijgen.

Maar geen idee wat jij voor ogen hebt verder. Als de hoek voor jou goed blijft en hij blijft in alle hoeken waterpas hangen, dan lijkt me dat er niet veel aan de hand kan zijn. Zeker als het gewicht binnen de norm is.

Trouwens, je hebt hem als binnen. Hang hem gewoon op en ervaar het. Bevalt het niet, vervang je hem en knal je de oude beugel op marktplaats. Imho hoort de juiste beugel ook bij de aanschaf van een nieuwe tv. Dus daar mag je ook best in investeren.

[ Voor 81% gewijzigd door Harkelaar op 23-02-2025 09:42 ]

do or do not, there is no try


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Visgek82
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 18:54
Kan makkelijk. Ze houden altijd extra marge aan bij bepaling max gewicht. Wss kan je er ook nog wel een 25 kg tv aan hangen.

Ryzen 7 7700X , 32 GB RAM, ProArt 4080 Super, MSI B650 Tomahawk, 2x2tb NVME


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wappiewappie
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 17:37
Harkelaar schreef op zondag 23 februari 2025 @ 00:26:
Het gaat ook om de lengte van de arm en de hoek. Als je er een grotere tv aan hangt, zal de draaihoek kleiner zijn (dus geen 120 gr meer).
Goed punt. daar had ik even niet aan gedacht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Je kan het ook aan Vogel zelf vragen. Ik heb recent contact met ze opgenomen met een vergelijkbare vraag, en ze hebben heel erg goed met mij meegedacht, vroegen om foto's etc. Ik was echt positief verrast over hun klantenservice.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wappiewappie
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 17:37
Michael Knight schreef op zaterdag 22 februari 2025 @ 22:17:
[...]
Maak er nu een langer rechthoekig pak suiker van dat je opnieuw van je afhoudt. Hetzelfde gewicht, maar bij langer vasthouden lastiger door de afmeting :)
Als je dat langere pak suiker in het midden vast pakt, maakt het niks uit. ;)
Vandaar dat ik niet begreep waarom er een max. tv formaat gespecificeerd stond.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harkelaar
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
RoD schreef op maandag 24 februari 2025 @ 09:42:
Je kan het ook aan Vogel zelf vragen.
Ik was echt positief verrast over hun klantenservice.
Dit kan ik beamen. Ze leveren ook gratis kleine onderdelen na (spacers en schroeven etc)

do or do not, there is no try

Pagina: 1