Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • guybruggemann
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 19-02 19:57
Mijn vraag
...

Ik ben onlangs door hervormingen binnen mijn oude bedrijf “ontslagen “, ik heb een transitievergoeding en recht op WW.

Ik heb nieuwe werk gevonden en beginnen op 1 februari (de datum dat mijn WW in zou gaan). De nieuwe baan verdien ik ongeveer €150 bruto meer (op 40u pw) maar werk nu wel een dag minder. (32u)

Het lijkt erop dat mijn nieuwe job een mismatch is. Ik heb het gevoel dat het na mijn proeftijd ten einde loopt dan wel door mij of het bedrijf.

Ik had recht op 13 maanden WW. Als ik nu niet door de proeftijd heenkom op mijn nieuwe werk, heeft dit betrekking op mijn WW uitkering?

...

G
...

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • We Are Borg
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 21:49

We Are Borg

Moderator Wonen & Mobiliteit / General Chat
We verwachten op Tweakers een bepaalde mate van eigen inzet. Wat heb je al zelf uitgezocht, gevonden, etc. Aangezien dit ontbreekt gaat deze dicht.

Probeer het gerust nog een keer maar lees dan eerst even de huisregels nog eens door voor extra tips :)

Dit topic is gesloten.