Strategisch geluidsisolatie plaatsen home cinema set

Pagina: 1
Acties:
  • 181 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • surindo
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 27-09 20:56
Tweakers,


Sinds een aantal maanden woon ik in een nieuwbouw appartement en nu heb ik eindelijk de mogelijkheid om een home cinema set neer te zetten ipv een soundbar in de woonkamer.

Nu heb ik het volgende probleem de buren onder mij klagen dat ik op een zaterdag youtube music videos afspeel en dat dit hoorbaar is.

Nu is de volume niet overdreven hard (heb het niet gemeten maar het staat iig niet zo hard dat we hoeven te schreven naar elkaar) en wil ik de volume niet lager zetten omdat gewoon de pret bederft. |:(

Ik hoop op wat tips om dit op te lossen dmv isolatie materiaal?

Ik zou dit dan op strategische wijze willen aanbrengen zonder dat mijn woonkamer op een noppen studio begint te lijken.

Graag jullie mening/tips?

Muur is van beton en de buren naast mij hebben totaal geen last.

Fotos opstelling
+ subwoofer upgrade.Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/hq6HfJBf0K2BM064-1ahMWyyEMk=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/tsCFYvnxe6vZG8QtmvExFxSc.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/G0DE8WF5iojaFEIFkOUJ00NefuI=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/yuA6YYZKY8fFIqOcJgg3ZATz.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 29% gewijzigd door surindo op 07-01-2025 15:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eskimoo
  • Registratie: September 2017
  • Laatst online: 29-09 15:41
-

[ Voor 100% gewijzigd door Eskimoo op 07-01-2025 15:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jorgen
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 12:14

Jorgen

Moderator Beeld & Geluid

AV Liefhebber

@surindo Op Tweakers openen we met betrekking tot hetzelfde onderwerp maar 1 topic tegelijkertijd. Dat geldt bijv ook voor het stellen van dezelfde vraag verdeeld over meerdere topic. Omdat je in het andere topic al antwoorden krijgt, sluit ik deze.

@Eskimoo Leeghalen van reacties levert een onleesbare bedoening op.

Your Friendly Neighborhood Moderator


Dit topic is gesloten.