Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lowskilled-ftw
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 08:49
Goedemiddag Tweakers,

Ik krijg sinds een week of twee geen meldingen van WhatsApp meer binnen op mijn horloge. Ik heb al het één en ander afgespeurd op het internet maar kan niks vinden over een update / hoe het probleem op te lossen. Eigenlijk krijg ik alle meldingen binnen, behalve de WhatsApp berichten..

De app heb ik al eens van mijn telefoon gegooid en de horloge heb ik al eens terug gebracht naar fabrieksinstellingen. Ik heb het gevoel dat het probleem in mijn telefoon zit en niet in de horloge. Het vreemde is dat ik in mijn telefoon wel een 'pop up' krijg als er een melding binnen komt.

Wat extra hardware info;
Google Pixel 6 Pro
Garmin epix (Gen 2) Sapphire Zwart

Ik hoop dat iemand dit probleem herkent en hier een oplossing voor heeft, ik heb er een hekel aan als ik de telefoon op een tril modus moet hebben staan om te horen/voelen dat er berichten binnen komen.

Alvast bedankt en sorry voor de eventuele spel fouten.... dyslexie 8)7
Lars

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 12:15
Je kunt per ongeluk op je Garmin geklikt hebben op melding negeren en toen naar beneden gescrold met nooit meer weergeven.
Op de telefoon in de Garmin Connect app, ga naar instellingen - Meldingen - App Meldingen en kijk of daar WhatsApp uit staat, zet die dan weer aan en het zou weer moeten werken.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Dat is mij inderdaad ook een aantal keer gebeurd. De knop om iets als gelezen te markeren zit vervelend dichtbij de knop om de notificaties te blokkeren.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • lowskilled-ftw
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 08:49
Zo simpel kan het zijn! Opgelost!! Heel erg bedankt.