IMovie, kan geen resolutie van 1080p renderen.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ramrodwillem
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 22:23
Ik heb in IMovie een vakantie film gemaakt, foto,s en video,s gemaakt met een Samsung S24u.

Heb de diverse foto,s en video,s op de tijdlijn gezet, muziek er onder en toen een bestand laten maken, bij de kwaliteit keuze heb ik niet de keuze om er een 1080p resolutie van te maken maar max 720p., bestand grote is 1.5Gb. = 16minuten.

Ik heb een aantal fragmenten in een nieuwe tijdlijn gezet om te testen, foto en video, lengte 1 minuut en kan nu wel voor 1080p kiezen.

Wat bepaalt nu of ik in 1080p kan renderen, ik dacht altijd een foto/video met de laagste kwaliteit maar aangezien hier alles van de zelfde kwaliteit is snap ik niet waarom ik niet naar 1080p kan renderen.

Iemand een idee of tips?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Vorig jaar iMovie voor het laatst gebruikt maar Davinci Resolve is toch wel een stuk beter en er is zelfs een gratis versie van.

Je zal dan uiteraard wel weer moeten leren hoe dat programma werkt, maar wat mij betreft echt de investering waard want de mogelijkheden zijn echt oneindig.

Wellicht kan je daar eens proberen of je tegen dezelfde problemen aanloopt.

https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Archer_VC10
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:39
Al wat ouder antwoord, maar kijk eens of de tip over de eerste clip in dit topic voor jou werkt: https://discussions.apple.com/thread/8470611?sortBy=rank

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ramrodwillem
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 22:23
Archer_VC10 schreef op woensdag 27 november 2024 @ 00:02:
Al wat ouder antwoord, maar kijk eens of de tip over de eerste clip in dit topic voor jou werkt: https://discussions.apple.com/thread/8470611?sortBy=rank
Thx , geprobeerd maar geen verandering, blijft op max 720.

Toch gelukt, nu begonnen met een 1080p clip en daarna de rest, dan lukt het wel, ik had eerst alles op de tijdlijn laten staan en een 1080 clip als eerste ingevoegd, die volgorde werkt dus niet.

[ Voor 19% gewijzigd door ramrodwillem op 27-11-2024 12:55 ]