Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheFes
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12:55
Mijn vriendin gaat overstappen van iOS naar Android. Wat zij erg zegt te gaan missen is de agenda app Calvetica.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/yqPdfkDTBhiuFPQcEoECdxQAhrY=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/jFLuxPU9UJLmLe9gIh6g2ujU.jpg?f=fotoalbum_large

Hierboven staat een overzicht wat het voor haar zo fijn maakt. Er is wel wat overlap met de Google Calendar app in de event view mode, maar die heeft dan endless scroll (dus niet beperkt per week) en in het maand overzicht wordt alles met een puntje weergegeven, ook bij een all day, of langer event.

Heeft iemand suggesties om uit te proberen?

Home Assistant configuratie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 19:18
Je kunt zoeken op alternatieve apps via "calvetica calendar alternative" en dan kom je op een website zoals:
https://alternativeto.net/software/calvetica/
Maar het zal nooit exact nagebouwd zijn, dus ergens inleveren worden.

Ik weet niet of ze uit een werkgever een app gewend is zoals Outlook, maar anders zou ik die gaan nemen. Daar is ze dan al aan gewend om mee te werken. Dus prive ook makkelijker om over te stappen.

[ Voor 12% gewijzigd door swhnld op 24-11-2024 07:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Speed24
  • Registratie: Augustus 1999
  • Niet online
Je zou Business Calendar 2 kunnen proberen. Die heeft enorm veel features.
Er is een Pro versie zonder abonnement: link.

Je hebt een minimale month view met kleurtjes. Werkt iets anders dan jouw voorbeeld, maar geeft wel goed overzicht.

En voor de agenda heb je mooie widgets die je op je startscherm kan zetten.

Verder is de overstap sowieso wennen. Niet alles blijft 100% hetzelfde.