Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • C013
  • Registratie: Maart 2024
  • Laatst online: 17-11-2024
Hallo,

Ik heb een Pixel 8a daarop Android 15.

Sim: prive
E-sim: werk

Werkprofiel is actief.

Bij "Geluid en trillen" onder "geluiden voor werkprofiel" heb ik het schuifje omgezet en vervolgens een ringtone gekozen.

Wanneer ik gebeld wordt op de e-sim hoor ik de standaard ringtone.

Ik denk dat dit komt omdat ik de e-sim niet heb gekoppeld aan het werkprofiel maar ik weet ook niet waar ik dit moet doen.

Ik had verwacht dat ik per sim een ringtone zou moeten koppelen maar dat kan ik niet.

Iemand die me kan vertellen wat de oplossing is?

Thx Corné

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 00:26
De geluiden die je hoort bij bellen komen uit je gewone omgeving. Je gebruikt namelijk maar 1 bel app om mee te bellen voor beide sim kaarten.
Oftwel, je kunt je esim niet specifiek koppelen aan je werkprofiel, het is een onderdeel van de telefoon. Dus de beltoon moet je gewoon in de normale instellingen kiezen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HAWK Wizard
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 30-04 13:52
Bizar maar waar.....bij al mijn dual sim telefoons van de afgelopen 20 jaar kon ik een aparte beltoon kiezen voor elke sim maar bij de Pixel kan dat helaas niet.

Tenminste niet zomaar out of the box, zonder een
third party app. Google geeft zelf de tip om dat maar te gebruiken, omdat zij het zelf niet kunnen.

De app heet dual sim ringer, simpeler kan niet en werkt in 1 keer.