Het is niet illegaal, het is tegen de voorwaren van UPC in. Dat is enig verschil..
Je mag van UPC/Chello niet je thuisnetwerk delen met internet. Dus, 1 kabel account, 1 computer. Niet meer.
Je netwerk kaart heeft een uniek adresje, je mac adres en deze kan je onder windows9* vinden door start > run > winipcfg te runnen en hem uit te lezen. (in win2k run > cmd en dan typen: ipconfig /all)
Ze kunnen echt niet zien of je nu wel of niet je thuisnetwerk erop heb of niet. Dit is alleen maar te speculeren. Ze mogen immers tot je netwerk kaart komen, de rest is van jou, en dan heet het in mijn ogen, inbreuk in privacy.
Anyway,
Je kan twee dingen doen:
Je ouwe kaart in de nieuwe pc stoppen en dan werkt het gewoon hoor. Het gaat tenslotte om het mac adres,
of
Je belt op en zegt, ik heb nieuwe netwerk kaart, wilt u het nieuwe mac adres invoeren. en je geeft het telefonisch door.
Als je zo dom bent geweest op te bellen met klacht, ik heb thuis netwerk en nu werkt het niet meer, en ze sluiten je af, raar?, maar dan moeten ze je maar op je woord geloven dat je het afgesloten heb en nog maar 1 computer gebruik, met ouwe adres, en moeten ze je weer aansluiten. Het lijkt me stug dat ze je afsluiten meteen, want helpdesk mag dit niet, ze geven het alleen door, en vervolgens zal je niets meer dan eerst een waarschuwing in de post ontvangen. Maar zo ver komt het allemaal niet.
suc6
Ik heb op mijn forum trouwens een UPC gedeelte sinds kort waar iemand van UPC/Planhold zit die vragen beantwoorden wilt, (nederlands), dus..
http://mrfloris.com