Iemand die mijn Lithium ion accupakket i.cm. BMS kan testen

Pagina: 1
Acties:
  • 267 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maarten730
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 08-06 18:02
Hoi,

Is er iemand die mijn accupakket kan testen i.c.m. BMS ?
Betreft 133V/53Ah - zie bijlage van het accupakket..
Status is bij mij onbekend (slaapstand ?)- in ieder geval langere tijd stilstand.

Graag in de buurt van Veldhoven/ Eindhoven.

Ik kan pakket ook mogelijk aanleveren of evt. bij mij thuis (redelijk volumineus/ zwaar pakket van 72kg)

Vergoeding nader overeen te komen.

Ik hoor het graag (per PM),

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/dwEovIB0ZIjhbi41Ljr-lQe1DYI=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/9GVK79lDUABpPlOdmNKjUeFo.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/KTKsnHf9yfvr873_sUNFO_biMKQ=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/YgrxU8FwJSpkrk9Kb53yGbmm.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/oDhCiquRx4MZBkRiZgMpA-Cuvok=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/fWZblt5myFXExp53g33evlVt.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ramon 73
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 07:27
Dat is waarschijnlijk een oudere accu. Backup batterij is 13 jaar geleden vervangen. Dergelijke CR cellen gaan 2-3 jaar mee, dus met wat pech is de accu al 10 jaar ongeladen. (aangenomen dat de accu nog gebruikt werd na laatste vv backup batterij).
Met een aangenomen verlies van 1% per maand en aanbevolen opslaglading van 60%, is de accu dan al 5 jaar compleet leeg.
Ik verwacht niet dat er nog veel uit te halen is. Als het mijn accu was, dan zou ik eerst eens (voorzichtig) proberen te laden. Liefst onder toezicht en buiten (geen brandbare materialen in de buurt).
En met een energiemeter bewaken hoeveel energie de lading verbruikt heeft, desnoods neem je een goedkope slimme stekker van action. €6,95 met ingebouwde energiemeter. Dan heb je al een idee hoeveel kWh erin gegaan is. Als dat een redelijke hoeveelheid is (133x53 = 7049 Wh maximaal) dan kun je altijd nog besluiten om het werkelijke vermogen te meten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _ferry_
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

_ferry_

Moderator Tweaking

Nipple Tweaker

Voor dergelijke verzoekjes/dienstverlening wil ik je doorverwijzen naar Vraag en Aanbod. Het forum is daar niet de aangewezen plek voor.

Dit topic is gesloten.