• Youtl
  • Registratie: April 2023
  • Laatst online: 12:36
Ik weet niet of dit de juiste plek is maar mijn oude iPhone 12 mini heeft een defecte front/selfie camera. Ik kan er geen selfies mee maken of Facetimen, Face ID werkt probleemloos en kan ik ook nog steeds instellen met een nieuw gezicht zonder enige problemen.

Dit probleem begon een paar weken terug met een slecht zichtbare selfie camera met groene strepen en paarse kleur tot het helemaal zwart is geworden.

Iemand bekend met dit probleem of ervaring mee of moet ik toch maar naar Apple toe?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 10:55
Het camera eiland, de inkeping bovenaan, is breder dan alleen de selfiecamera, reden daarvoor is dat de sensor voor face ID een andere is dan de selfiecamera.
Hier een uitleg over het vervangen van zo'n selfie camera en faceid unit op een iPhone 11.
https://nl.ifixit.com/Gui...out+Losing+Face+ID/143157
Kijk je de handleiding van de iPhone 12 mini, zie je een waarschuwing dat alleen Apple dit goed kan repareren wil je de FaceID kunnen blijven gebruiken:
https://nl.ifixit.com/Gui...+gerichte+camera's/140334

Dus antwoord is, kijk wat het kost door Apple te laten repareren, en maak de afweging of dat het je waard is.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Volkan1984
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 13:37
Bij Apple, inderdaad de enige partij die de boel zo kan repareren dat je FaceID blijft werken, zullen ze waarschijnlijk je scherm vervangen. Dit kost € 279 voor jouw toestel.