Wasmachine stuk, noodgeval ?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • karine1
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 12-09 18:21
Vandaag in Frankrijk aangekomen voor vakantie.
Er staat hier een wasmachine en ik wou snel een pet van de dochter wassen.
Nu is dit een model dat langs boven opengaat. Je moet dus het deksel opendoen en dan moet je ook nog eens een deurtje van de trommel opendoen.
Nu heb ik blijkbaar het deurtje van de trommel niet goed dichtgedaan waardoor blijkbaar de pet uit de trommel is geraakt en de trommel gekneld zit met het deurtje naar opzij.
Het betreft een Proline PTL5100/N
https://www.darty.com/nav...us/proline_ptl5100_n.html
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/kNVr_xZRQBheQqpxeruS0Bly_OE=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/TX5RKgCfRWMP0l0F3XPLBCl8.png?f=user_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oekiejoekie
  • Registratie: Juli 2016
  • Laatst online: 02-08 02:49
Nieuw petje kopen ???

(en als je op de handleiding googlet vind je dit:)
Een voorwerp dat tussen trommel en kuip valt eruit halenAls een voorwerp toevallig tussen de trommel en de kuip valt, kunt u het eruit halen via een van de uitneembare trommelhefmiddelen.Trek de stekker van de wasmachine uit het stopcontact. Haal het wasgoed uit de trommel. Sluit de trommelkleppen en draai de trommel een halve slag rond (afbeelding a). Druk met een schroevendraaier op het plastic uiteinde terwijl u het hefmiddel met de hand van links naar rechts schuift (afbeelding b, c), het valt in de trommel. Open de trommel. U kunt het voorwerp verwijderen via het gat in de trommel. Plaats het hefmiddel terug aan de binnenkant van de trommel: Plaats de plastic stukje op het gat aan de rechterzijde van de trommel (afbeelding d. Schuif het plastic hefmiddel van rechts naar links tot het vastzit. Sluit de trommelkleppen, draai de trommel een halve slag rond en controleer de positie van het blad op al zijn bevestigingspunten. Steek de stekker van de wasmachine terug in het stopcontact
De vertaling is matig. Maar je kunt dus de ribben van de trommel losmaken, vervolgens kun je door het extra gat het petje er uit vissen en het deurtje zodanig dicht maken dat de trommel weer kan draaien.

[ Voor 11% gewijzigd door Oekiejoekie op 26-08-2024 19:34 ]

WEES BLIJ !!! Hier had uw advertentie kunnen staan...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • karine1
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 12-09 18:21
Intussen met veel trek en duw werk de trommel in beweging gekregen. Het petje lag er nog netjes in. De oorzaak lijkt het slotje van de trommel te zijn die de trommel niet goed meer sluit. Wanneer de machine dan in werking is opent de trommel en knelt het boeltje.