'Apple dwingt ByteDance en Tencent om externe betaalsystemen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • thomas_n
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 01:38
nieuws: 'Apple dwingt ByteDance en Tencent om externe betaalsystemen te verwi...

@LFranxWind

Deze zin uit het artikel roept wel vraagtekens op, is er iets meer context mogelijk?
Ook heeft het bedrijft Tencent verzocht om in-gamechats tussen gebruikers en speler uit te schakelen, omdat die gebruikt kunnen worden om betaallinks te sturen.
Gaat het echt om het uitschakelen van in-gamechats tussen gebruikers/spelers? Dat lijkt een vrij extreem verzoek van Apple, want elke chatfunctionaliteit van elke app kan immers gebruikt worden om betaallinks te sturen. Is de situatie misschien complexer? Ik kan de bron er zelf niet op nalezen, omdat Bloomberg een account vereist.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 15-05 06:21

LFranxWind

Redacteur
Ai wat knullig. Ik bedoelde de chats tussen gebruikers en ontwikkelaars. In het originele bericht van Bloomberg staat dit:

"But Apple still seeks a further measure from Tencent, asking the Shenzhen company to disable in-game chat between creators and players, which has also been used to provide alternate payment links."

Hoop dat dit wat opheldering geeft. Bedankt voor het doorgeven in ieder geval.