Ik zoek een gratis chatserver waar je ook meerdere chatboxen in kan zetten. Liefst geschreven in Java en anders moet het onder win2k kunnen draaien. Bij voorbaat dank.
ik heb een chat server met java applets die je op je website kan gebruiken je mag er volledig graties gebruik van maken als je wilt 
contact me op mijn mail of icq
contact me op mijn mail of icq
Wij hebben zelf een server dus die heb ik niet nodig. Ik heb ook liever dat ik niet afhankelijk ben van een ander, maar in ieder geval bedankt. (Het gaat voor een groot project) Ik heb nog even rondgekeken net en het lijkt me ook het meest handig om een IRC server zelf te installeren en dan met een java applet (of applicatie) te chatten. Weet je misschien nog een gratis goeie IRC server die draaid onder win nt of 2k?Op dinsdag 11 september 2001 12:44 schreef Weps het volgende:
ik heb een chat server met java applets die je op je website kan gebruiken je mag er volledig graties gebruik van maken als je wilt
contact me op mijn mail of icq
[laten we dit maar niet doen dan he?]
unreal for windows die is wel goedOp dinsdag 11 september 2001 13:13 schreef Alarmnummer het volgende:
[..]
Wij hebben zelf een server dus die heb ik niet nodig. Ik heb ook liever dat ik niet afhankelijk ben van een ander, maar in ieder geval bedankt. Ik heb nog even rondgekeken net en het lijkt me ook het meest handig om een IRC server zelf te installeren en dan met een java applet (of applicatie) te chatten. Weet je misschien nog een gratis goeie IRC server die draaid onder win nt of 2k?
zoek eens op www.google.com naar wircd server
heb zelf een een irc server op een linux bakje
en dan draait lekker
IS er geen gratis IRC server programma? Een server hebben we zelf wel en daar kan ie mooi op draaien.
pfffffffffff unreal is gratis..
alleen de sevices die moet je appart instaleren en die weigeren nog wel eens had ik al door
alleen de sevices die moet je appart instaleren en die weigeren nog wel eens had ik al door
Ik ben wel op zoek naar iets dat makkelijk te beheren en te installeren is, want uiteindelijk hoef ik hiet niet te onderhouden. En die site van wircd ziet er niet echt gebruikers vriendelijk uit. Bedankt voor jullie snelle reacties trouwens.
voor windows heb je maar een paar gratis wircd servers
unreal is er 1tje en winircd
meer weet ik er niet
volgens mij staan ze ook op de ftp van dalnet
unreal is er 1tje en winircd
meer weet ik er niet
volgens mij staan ze ook op de ftp van dalnet
makkelijk is betalen
moeilijk is gratis
moeilijk is gratis
Verwijderd
en die kunnen niet betalen om een chatbox te laten maken?Op dinsdag 11 september 2001 13:19 schreef Alarmnummer het volgende:
[..]
Het is voor de Rijks Universiteit Groningen en ik denk niet dat ze zo blij zijn als ik een gekraakte versie draai
Ik kan zelf wel een chatbox in elkaar zetten, maar ik ben op dit moment met veel interessantere dingen bezig. En voorlopig zitten we even krap bij kas. Aan het einde van het jaar moeten we een rudimentair systeem laten zien met een stemservice, een chatbox en een expertsysteem (waar ik dus mee bezig ben). En dan komt er weer geld binnen.Op dinsdag 11 september 2001 14:19 schreef Kertje het volgende:
[..]
en die kunnen niet betalen om een chatbox te laten maken?
Pagina: 1