Toon posts:

GRRRrrrrrr die eeuwige .dll foutmeldungen ook!

Pagina: 1
Acties:
  • 65 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben de PC van m'n zus a h reparieren.
Het is ....jaja een Packard Blleeeh. Een 500MHz sysie en daar heeft ze al ruim 6 maanden dll. errors. (Kernel32.dll vooral)
Nu deed ie het helemaal nietmeer en probeerde ik de nieuwe OS erop te zetten. Hardware matig bleek er ook iets niet goed te zitten: De geheugenmodule zat er scheef in en dus niet helemaal "ingeklikt". Toch kreeg je geen geheugen error. De memtest bij opstarten deed normaal!!!
Installeren geprobeerd via die ellendige Master CD's maar dat doet het niet meer. Die zijn volgens mij kapot of versleten door het vele gebruik.
Nu na Win(d)Mill. erop gezet te hebben (met veel moeite en errors) komen er toch nog af en toe weer DLL errors.
Alles aangepast in Config.sys en system.ini volgens adviezen op forums maar ze komen weer terug.

Nu lees ik telkens dat het geheugen de kwaaddoener kan zijn. Is er iemand dat dat kan bevestigen? Of een andere tip heeft.
Er is niet veel geschreven op Tweakie over deze foutmeldingen dus dacht ik: ik begin een nieuwe tooooopik.

Bedankt! :r

  • Grrrrrene
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
tripple crosspost. URL's weet je zelf wel

Imitation is the sincerest form of flattery
Stressed is desserts spelled backwards


Dit topic is gesloten.