Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Past een Nuki of Aqara U200 slim slot op een oplegslot?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • sitoha
  • Registratie: December 2023
  • Laatst online: 11-01 13:09
Hallo iedereen,

Ik heb eindelijk mijn eerste huis gekocht en ben van plan om een slim slot te installeren. Mijn huidige deur is uitgerust met een oplegslot en ik vraag me af of het mogelijk is om een Nuki of Aqara U200 slim slot op een dergelijk slot te installeren. Heeft iemand hier ervaring mee of weet iemand of een van deze modellen past op een oplegslot?

Bijgevoegd is een afbeelding van een voorbeeld van de huidige oplegslot. Elke hulp of advies wordt enorm gewaardeerd!

Alvast bedankt! :D


Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/DnCtj1kuR9KZYmkADXV4smgeJfY=/x800/filters:strip_exif()/f/image/bBFC9uAuQbPO8p121CTXYs2o.png?f=fotoalbum_large

Alle reacties


  • Ben(V)
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 18:57
Denk niet dat zoiets gaat werken, de meeste slimme sloten hebben een vlak montage oppervlak nodig en bij dit slot steek de cilinder een stuk uit.
Er zijn wel kant en klare slimme opdeksloten te koop dan vervang je het hele slot door een slim slot.
zoiets bijvoorbeeld, maaar er zijn er meer.

https://www.amazon.nl/Wol...&pd_rd_i=B08Z3J8XHZ&psc=1

All truth passes through three stages: First it is ridiculed, second it is violently opposed and third it is accepted as being self-evident.


  • Marlon kerstens
  • Registratie: Mei 2015
  • Niet online
Ik heb ook een oplegslot (dubbele cilinder). Nergens heb ik een werkende oplossing gezien hiervoor. Eigenwijs als ik ben heb ik toch de Nuki Pro besteld. Ik heb wat dingen opgemeten en een 3d model gemaakt die ik met dubbelzijdige tape ga monteren. Over een week heb ik alle benodigdheden en zal ik het resultaat delen!

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/KQwMergfUWsteJO-IU4R7fob5p0=/x800/filters:strip_exif()/f/image/Q9bOlxTVy1n9nzaT5WYoS1iy.png?f=fotoalbum_large

  • LemonC200
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 19:45
Marlon kerstens schreef op woensdag 12 november 2025 @ 13:13:
Ik heb ook een oplegslot (dubbele cilinder). Nergens heb ik een werkende oplossing gezien hiervoor. Eigenwijs als ik ben heb ik toch de Nuki Pro besteld. Ik heb wat dingen opgemeten en een 3d model gemaakt die ik met dubbelzijdige tape ga monteren. Over een week heb ik alle benodigdheden en zal ik het resultaat delen!

[Afbeelding]
En hoe is het gegaan? Ik zit met dezelfde uitdaging😅