Laadpasjes uit laten geven voor je laadpaal? Semi-openbaar.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cratchit
  • Registratie: Maart 2019
  • Laatst online: 10:10
Ik heb zelf geen laadpaal.

Als je een laadpaal weg zet op een plaats waar behalve jij zelf ook anderen gebruik van zouden kunnen maken kan je die auto voor je laadpaal laten rijden en met je eigen pasje je laadpaal activeren. Vervolgens kan je dan met de eigenaar van de auto afrekenen. Maar je bent zelf in de zomer overdag naar je werkplek. Dan zou je dus ook anderen op je lege plek met jouw laadpaal hun EV kunnen laten opladen. Zijn er energiebedrijven of laadpaalinstallateurs die jou een of meer pasjes kunnen geven die jij dan aan bekenden kan uitgeven zodat ze betaald gebruik kunnen maken van je laadpaal. Dus aan bekenden zodat je baas blijft over je eigen laadpaal en dus parkeerplaats en niet openbaar.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • joke_name
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 15:16
Wat heb je zelf al gezocht?

Wanneer ik op backoffice laadpaal zoek.

Krijg ik dit resultaat:
https://laaddirect.nl/vee...s-een-backoffice-systeem/

Volgens mij is dit perfect wat je zoekt.
Mensen gebruiken hun eigen laadpas en jij autoriseert de passen.


Zo hou je controle en heb je geen gedoe met afrekenen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cratchit
  • Registratie: Maart 2019
  • Laatst online: 10:10
Verstrekken laadpasjes waarbij anderen (betaald) gebruik kunnen maken van je laadpaal wordt helaas nooit, of bijna nooit, gedaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magnetronkip
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 12-09 09:11
Je kan toch iedere willekeurige laadpas van bekenden in je backoffice zetten? en die een vast tarief rekenen voor de stroom?

Dan werken alleen de laadpassen die je hebt toegevoegd aan je laadpaal en krijgen ze automatische de rekening via de provider van de laadpas.

Hoef je zelf ook geen administratie bij te houden..

Live PVoutput 10.777 kW Tatooine | Hacking is like having sex. You get in, you get out, then you hope that you didn't leave something behind that can be traced back to you.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Croga
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 09:19

Croga

The Unreasonable Man

Cratchit schreef op vrijdag 12 juli 2024 @ 13:53:
Verstrekken laadpasjes waarbij anderen (betaald) gebruik kunnen maken van je laadpaal wordt helaas nooit, of bijna nooit, gedaan.
Dat moet je dan ook niet willen.
Iedere electrische rijder heeft al een eigen laadpas. Die hebben geen andere passen meer nodig.

Wat @joke_name aangeeft is dus je beste optie: Gewoon een backend provider koppelen aan je paal, instellen dat alleen geautoriseerde passen mogen laden en de passen van de bekenden toevoegen aan de geautoriseerde passen. Problem solved!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oon
  • Registratie: Juni 2019
  • Niet online

Oon

De meeste laadpalen voor buiten hebben een optie om je paal als openbaar te markeren (en in sommige gevallen is zelfs een opt-out nodig om dat niet te doen).
In dat geval kan iedereen gewoon met een pasje je laadpaal gebruiken en krijg jij betaald voor de stroom die je verkoopt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CyBeRSPiN
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12:55

CyBeRSPiN

sinds 2001

Oon schreef op vrijdag 12 juli 2024 @ 15:16:
De meeste laadpalen voor buiten hebben een optie om je paal als openbaar te markeren (en in sommige gevallen is zelfs een opt-out nodig om dat niet te doen).
Dat was vroeger wel zo, maar dat is irritant omdat deze palen dan in alle laadapps zichtbaar worden en je dan wildvreemden richting je laadpaal lokt. Zeker in gebieden waar openbare palen dungezaaid zijn. Voor EV rijders ook vervelend omdat die paal dan niet bruikbaar blijkt te zijn.
Het openbaar aanmelden is volgens mij geen vereiste om verrekening via een laadpas mogelijk te maken.
Blijkbaar is het wettelijk zo dat een paal openbaar moet zijn om geld in rekening te kunnen brengen:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/K0Huu-xqMbYdidQVHWiFT4EAmWI=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/wssk3lNcE33Qd5F7I5I4NHTW.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 27% gewijzigd door CyBeRSPiN op 12-07-2024 15:24 ]

Pagina: 1