Advies nieuwe TV(75 of 85 inch) +/- budget 1800 euro

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mithax
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 05-09 22:16
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaanden vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Ik zoek een nieuwe TV voor de woonkamer.
Momenteel een 48 inch Philips full HD TV.

Wij zitten ongeveer 4,5m van de TV af en willen graag een update maken naar 75 of 85 inch en twijfelen een beetje hierover.


Wat is je budget?
+/- 1800 euro

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
Series, films en PS5

Wat heb je zelf al gevonden?

Qua 75/85 inch heb ik de volgende gevonden binnen ons budget
https://www.hellotv.nl/product/samsung-qled-4k-75q77c-2023
https://www.hellotv.nl/product/samsung-qled-4k-85q70c-2023

https://www.hellotv.nl/product/tcl-qd-mini-led-75c809-2023
https://www.hellotv.nl/product/tcl-qd-mini-led-85c809-2023




Welke vragen heb je hier nog over?
Ik had zelf de Samsung serie gevonden waarbij ik hierboven de link heb neergezet. In de winkel van HelloTV hadden ze nog een suggestie voor de TCL omdat deze Mini LED heeft.
Ik kan echter helemaal niks over dit model vinden(De C809). Ik zie wel de 85C803 via coolblue
https://www.coolblue.nl/p...mini-led-85c803-2023.html

Deze is weer een stuk goedkoper maar ik kan niet lekker de verschillen zien om te beoordelen waar wij goed aan doen.

Daarnaast zitten wij enorm te twijfelen of 85 inch niet te lomp/groot is als je 4,5m van de bank af zit.


Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 99ruud99
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 22:20
Heb je al eens geproefd eten in de winkel?85 inch is letterlijk 4x! Jullie scherm.

Dat is... Groot... Heb je een gigantische bioscoop ruimte, of gaat het totaal uit proportie vallen in een standaard rijtjeswoning?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dmantione
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 14:02

dmantione

Moderator Beeld & Geluid
Het klinkt alsof je eerst naar de beeldmaat hebt gekeken en vervolgens wat in je budget past. Op die manier ruil je evenwel beeldkwaliteit in voor de schermmaat. Ik weet niet of dat is wat je wilt, maar zeker bij zo'n enorm scherm zie je iedere imperfectie, dus je wilt juist bij zo'n scherm een hele hoge beeldkwaliteit.

Dus persoonlijk denkt ik dat die schermmaten kopen bij een budget van €1800 niet het meest briljante idee is. Ik zou overwegen een schermmaat terug te gaan (65") en dan tussen de OLED's en hoogwaardige LCD's gaan winkelen. Als het persé een enorm scherm moet zijn, dan lijkt mij het verhogen van het budget verstandig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eskimoo
  • Registratie: September 2017
  • Laatst online: 13:53
Inderdaad wat dmantione noemt hierboven.
85 inch voor dat budget is erg weinig. je levert vooral in op kwaliteit.

Het ligt een beetje aan jullie voorkeur, moet het scherm alleen maar groot zijn?
of moet het meer kwaliteit zijn.
als je nog iets ( 400/500 )bij legt kun je 77 inch oled gaan, wel instap dan.