Toon posts:

IIS 4 asp vs. IIS 5 asp (session probleem)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Er was mij beloofd dat de server een windows 2000 machine zou zijn. blijkt het een windows NT bak te zijn. mag hem niet omtunen. probleem is nu dat IIS4 de statement "Session.Contents.RemoveAll" niet kent. maar die heb ik wel nodig. Kan iemand mij helpen?

  • Crazy D
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 12:02

Crazy D

I think we should take a look.

Je zou een Session.Abandon kunnnen proberen. Die sluit wel de hele sessie (Session_OnEnd in de global.asa wordt dan ook aangeroepen), maar aangezien Session.Contents.RemoveAll klinkt als "dump alle sessie variabelen" lijkt me dat je de .Abandon moet kunnen gebruiken.

Exact expert nodig?


Verwijderd

En werkt Session.Contents.Remove ook niet? Als die wel werkt doe je toch iets als dit:
code:
1
2
3
4
5
Dim varItem   'As Variant

For each varItem in Session.Contents
   Session.Contents.Remove varItem
Next   'varItem

  • Exterazzo
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 13:54

Exterazzo

Qeasy

Op maandag 10 september 2001 11:43 schreef ml1 het volgende:
En werkt Session.Contents.Remove ook niet? Als die wel werkt doe je toch iets als dit:
code:
1
2
3
4
5
Dim varItem   'As Variant

For each varItem in Session.Contents
   Session.Contents.Remove varItem
Next   'varItem
yepz dit zou wel moeten werken!

Audentia


  • raptorix
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 17-02-2022
Als dat belooft is waarom krijg je dat dan niet? Ik neem ook aan dat dan nog niet de laatste scripting engine is geinstalleerd, betekent dat je zaken zoals classes en reguliere expressies al niet kan gebruiken.

Verwijderd

Topicstarter
ze willen eerst dat alles goed werkt, en dan over een x aantal weken alle servers in een keer overzetten. Hadden ze nog niet bedacht op het moment dat de opdracht geformuleerd werd.
Pagina: 1