En dit is dus exact waarom mensen vragen om details. Bij elke post die je plaatst veranderen je vereisten waardoor vorige antwoorden niet goed zijn. Jij slecht gezind omdat de antwoorden niet voldoen, en de mensen die het antwoord gegeven hebben slecht gezind omdat jij informatie verzwegen hebt.
De zoektocht naar een oplossing begint altijd bij het goed omschrijven van het probleem.
Ik weet nog altijd niet bijvoorbeeld wat voor beelden je wenst op te nemen, wat het doel is, waar je je GoPro overal wenst te gebruiken, aan te monteren. Hoe je die overal wenst te bevestigen.
In de wagen zou ik hem gewoon in de cabine, achter de venster hangen, maar opnieuw, te weinig informatie om dat als zinvol idee neer te zetten want dan ga jij zeggen dat je beautyshots wenst voor bijv. reviews of andere videos op sociale media/YouTube.
En stel je even voor, je hebt dan de GoPro in een omhulsel op je motorkap gemonteerd, dat zal nog altijd met een zuignap zijn. Hoe zie jij je die camera zo vast maken dat die niet snel verwijderd kan worden? Dat omhulsel voorkomt in zo een geval de diefstal niet, het zal alleen moeilijker zijn voor de dief om de camera eruit te halen. Maar iedereen die het LPL kanaal kent, weet dat sloten slechts een beperkte vertragende factor zijn de dag van vandaag.
No keyboard detected. Press F1 to continue.