Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mkanon
  • Registratie: September 2002
  • Niet online

mkanon

www.kanonweb.nl

Topicstarter
Mijn beamer een BenQ geeft plots (kijk alleen films dus kan er wel al veel langer gezeten hebben) een soort schaduw achtige balk aan de linkerkant van het scherm ook, zie ik op wit wat artifacts..

Enig idee of dit verhelpen is? Ik heb ooit gelezen dat er dan iets in de lenzen verschoven kan zijn en bij het open maken zit er ook echt gigantisch veel stof in..

Concrete vraag, als dit een afstelling lenzen is. Hoe pak ik dit aan? Heb gegoogled maar kon niet echt een goede tutorial vinden wat af te stellen is.

En als er inderdaad stof intern zit . Hoe / wat en waarmee maak ik dat schoon?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/cKhrjyxSJrUUef2cd5mZ6RhZ-h4=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/NCbru5A9jOdGEFZOJ4B29lyK.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Z5iN4eXTjkmLYEn1qLqNtR6BQwE=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/9WWs60wZwuTFcJR7iiGX5MVq.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/ff8bTylM3HOuHtrniKC5iDyzexM=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/E41jYix3VAYiQaEK2Jeyqx31.jpg?f=fotoalbum_large

I reject your reality and substitute my own!