Welke ventilatiebox, appartement, motorloze afzuigkap?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xbeater
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 18:01
Goedendag Tweakers,

Ik kom even hier vragen voor jullie wijsheid. Ik zit met de volgende situatie.

Mijn mechanische ventilatiebox is aan vervanging toe, en ik zit te dubben tussen 2 modellen. De Itho Daalderop CVE-S Eco 315m2, of de CVE-S Eco HP 415 m2.

Ik woon in een flat, dus in principe voldoet de standaard variant prima, en is de high-performance niet nodig. Maar, omdat we binnenkort een nieuwe keuken gaan plaatsen, vraag ik me af of het toch verstandig is om de high-performance ventilatiebox aan te schaffen zodat een motorloze afzuigkap beter zijn werk kan doen. Een recirculatie afzuigkap wil ik niet ivm al het gedoe met de filters, en een afzuigkap met motor mag niet van de VVE.

Kwa kosten maakt het weinig uit. Prijsverschil is 65 euro, dus daar doe ik het niet voor. Maar zitten er andere nadelen aan een high-performance box die ik over het hoofd zie? Dat ie iets meer lawaai zal maken in de hoge stand neem ik voor lief, als ie in de ruststand maar even stil is.

Heeft een van jullie deze zelfde beslissing moeten maken? Wat heb je gedaan, en ben je er blij mee?

Wat is wijsheid? _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • naftebakje
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:38
Een normale afzuigkap doet met gemak 300m³/h, dus als je ook nog eens je hele flat wil ventileren zou ik wel wat extra capaciteit willen.

Als de boer zijn koeien kust, zijn ze jarig wees gerust. Varkens op een landingsbaan, leiden nooit een lang bestaan. Als de boer zich met stront wast, zijn zijn hersens aangetast. Als het hooi is in de schuur, zit het wijf bij den gebuur.