IceFox schreef op vrijdag 5 april 2024 @ 09:27:
[...]
Verleg je daarmee niet het probleem? Als de muis niet kapot gaat beschadigd het bureau wel. Als twee objecten botsen loopt het zachtste materiaal schade op.
Voor de kabels kan je eens kijken naar zoiets:
https://bunnymansions.nl/...s/gevlochten-kabelsleeve/. Deze hebben wij tegen een kabel-hatende papegaai, kan mij voorstellen dat je met een beetje Google ook sterkere alternatieven kan vinden die vertragend werken voor een mens.
Off-topic: ben wel benieuwd wie en vooral waarom iemand besluit te gaan knagen op de kabel van zijn muis. Of waarom je die überhaupt kapot zou rammen op het bureau.
Tja Gilles des la Tourette, ASS met verstandelijke beperking, alleen een verstandelijke beperking, etc.
Bij de laatste twee zijn tics of dwanghandelingen vaak een manier van veiligheid creëren bij een onbekende situatie of gebeurtenis even heel basaal uitgelegd. Of gewoon een uiting van onmacht/boosheid.
Los je het muis probleem op dan is de kans reël dat er iets anders voor in de plaats komt.
Ik heb een dame begeleid die brak haar hoofdtelefoon door midden. Het maakt daarbij niet uit of dat ding van staal was of van de Action maar hij ging doormidden binnen een week, dan maar een goedkope. Beter voor haar, de omgeving en onder aan de streep ook goedkoper
Maargoed blijft allemaal extreem persoon specifiek dus misschien dat diegene waar de TS het over heeft heel anders in elkaar zit en bv uit plezier met de muis slaat en gewoon sterk is en tijdens het kijken van een YT filmpje op de kabel kauwt

Dan zou een stevige muis en een deskmat nog een oplossing zijn om te dempen.